Освітній проєкт «SchoolHub» в Університеті Короля Данила
31 січня 2024 04:01
Освітній проєкт «SchoolHub» в Університеті Короля Данила

Учасниками освітнього проєкту «SchoolHub» в Університеті Короля Данила сьогодні стали учні Раковецької гімназії, Єзупільського, Поберезького і Яблунського ліцеїв.

Привітала учасників зустрічі проректорка УКД із соціально-виховної роботи Іванна Бабецька, яка також розповіла учням про особливості захисту прав дитини під час воєнного стану. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Христина Терлецька та Людмила Жирак говорили з присутніми про перспективи професійної діяльності у сфері туризму і готельно-ресторанного бізнесу, а також у форматі гри-вікторини провели презентації спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа».

Школярі мали можливість ознайомитися з університетською спільнотою і дізнатися більше про умови вступу в заклад.

«Проєкт «SchoolHub» від Університету Короля Данила дітям до вподоби. Як на мене, це найкращий спосіб розпочати знайомство з фахом і свідомо обрати згодом омріяну спеціальність», - відмітила Марія Пуйда - учителька Поберезького ліцею.