Освітній проєкт «SchoolHub» триває в Університеті Короля Данила
29 січня 2024 04:01
Освітній проєкт «SchoolHub» триває в Університеті Короля Данила

Сьогодні для вихованців Європейської школи лідерства та бізнесу з міста Червоноград Львівської області відбулися майстер-класи спеціальностей «Облік і оподаткування», «Підприємництво та торгівля», «Фінанси, банківська справа, страхування і фондовий ринок», «Менеджмент».

Школярі мали можливість ознайомитися з університетською спільнотою та дізнатися більше про специфіку згаданих економічних спеціальностей. Зокрема, у межах майстер-класів учасники зустрічі зіграли в онлайн-гру з відповідною тематикою.

«Така ініціатива є унікальною можливістю для кожного абітурієнта, адже завдяки її реалізації майбутній студент має можливість відкрити для себе університетський простір та познайомитися з його командою, дізнатися про всі особливості й умови вступу та навчання, отримати інформацію про можливості грантового навчання. Усі фактори сукупно дозволять відповідально і свідомо обрати майбутній фах»,- розповідає про реалізацію проєкту кураторка «SchoolHub» Іванна Бабецька.