Освітні програми для студентів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення створюються спільно з лідерами IT-ринку міста
20 червня 2024 04:06

20 червня відбулася зустріч представників IT-компаній Івано-Франківська з командою УКД, у рамках якої обговорили оновлення освітніх програм бакалаврів «Розробка та тестування програмного забезпечення» та магістрів «Інженерія програмного забезпечення».

У заході взяли участь представники таких компаній: TenantCloud, SoftServe, Coax, NetLs, Webmil, Epam, Blackthorn Vision. Разом із співробітниками УКД вони обговорили потреби сучасного IT-ринку та напрямки оновлення навчальних програм.

«Учасники зустрічі підкреслили важливість швидкого адаптування навчальних програм до змін у сфері інформаційних технологій, що вимагають постійних оновлень для забезпечення студентів необхідними навичками для успішної кар'єри в IT-індустрії», — розповів Тарас Стисло — проєктний менеджер IT-напряму УКД, модератор заходу.