22 січня 2024 12:01

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії відбувся сьогодні в Університеті Короля Данила.

Учасники олімпіади - 123 учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти області.

«Участь в олімпіаді для школяра, як на мене, доволі важлива. Найперше - це вже перемога над собою і хороший старт для майбутнього студентського життя, екстремальні умови сприяють подальшій мотивації, координації зусиль і формуванню навичок систематизації та оптимізації навчального процесу. Великою перевагою участі є знайомство із закладом вищої освіти та студентською екосистемою, що в майбутньому дозволить правильно обрати університет та спеціальність для подальшого навчального та наукового зростання», - відзначає кандидат історичних наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Василь Жупник.