Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
11 лютого 2024 03:02
Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії

Університет Короля Данила вкотре став майданчиком для проведення ІІІ етапу предметних олімпіад. Сьогодні в УКД відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії, участь у якому взяли близько ста учнів закладів загальної середньої освіти Прикарпаття.

«Знання географії дозволяє простежити взаємозв’язки процесів і явищ в природі та суспільстві, завдяки чому в учнів формується правильне просторове бачення світу. Саме вивчення географії дає змогу учням стати свідомими особистостями, що здатні розуміти, наскільки великою та розмаїтою є наша планета і яку роль відіграє кожен із нас в її розвитку!» - відзначила виконувачка обов’язків завідувача кафедри готельно-ресторанної справи та туризму УКД Христина Терлецька.