Обговорення ОПП "Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу"
27 грудня 2022 11:12
Обговорення ОПП "Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу"

На кафедрі управління та адміністрування в рамках робочої групи із забезпечення ОПП "Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу" за другим (магістерським) ступенем вищої освіти зі спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" (д.е.н. Луцька Н.І., к.е.н. Гавадзин Н.О., к.е.н. Тимоць М. В., к.е.н. Гребенюк Н.В., к.е.н. Розумович Н.Ф.) відбулося обговорення освітньої програми. Свої пропозиції та зауваження висловили запрошені стейкхолдери:
- Ростислав ЗАПУХЛИЙ, начальник Івано-Франківського міського відділення ПАТ НАСК "ОРАНТА",
- Андрій ЛІСНЯК, керуючий філією АТ "Укрексімбанк" в м. Івано-Франківськ,
- Андрій СКИБІЦЬКИЙ, випускник та головний економіст відділу мікрокредитування Філії – Івано-Франківського обласного управління АТ «Ощадбанк»,
- Софія ШКВАРОК, голова Студентської ради,
- Тарас МОКЛЯК, студент першого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти групи МФБСд-22