Обговорення студентами ОП "Англійська мова (переклад)"
20 червня 2020 03:06
Обговорення студентами ОП "Англійська мова (переклад)"

Університет Короля Данила — студентоцентричний заклад вищої освіти. Для УКД важливо, щоб студент отримував актуальні знання, які зроблять його популярний на ринку праці. І не менш важливо, щоб молодь брала активну участь в оновленні освітніх програм. Для цього викладачі регулярно зустрічаються зі студентами та представниками студентського самоврядування. Одна з таких зустрічей відбулась 17 червня 2020. тема

На ній обговорювались освітні програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Англійська мова (переклад)» та другого рівня (магістр) вищої освіти «Англійська мова і література (переклад включно)». Студенти високо оцінили розробку УКД та висловили власні пропозиції. «Ті предмети, які додались для вивчення на четвертому курсі, виглядають досить цікавими. На мою думку, перекладач повинен вміти працювати з текстами різних сфер науки. А ще я б хотіла запропонувати впровадити вивчення американського та британського акценту» (Наталія Батюк, 1 курс). Здається, попереду у нас зміни у тематичному плані практичної фонетики! «На практиці мені дуже сподобався медичний переклад, і я хотіла б його внести на четвертий курс, щоб можна було вибрати собі конкретний напрямок. (Катерина Дебера, 2 курс)». Саме практика дає можливість студентам зрозуміти, що саме їм найбільше до душі! «Мені сподобалась ідея з бізнес-англійською та художнім перекладом. Я б хотіла про художній переклад вивчити більше» (Яна Цьомко, 3 курс). «Зміни на краще, бо буде більше перекладу в різних сферах, більше художнього, він складніший, тому це дуже добре» (Христина Скотник, 4 курс). Працюємо на випередження – художній переклад уже включений у перелік вибіркових дисциплін. «Мене цікавить бізнес-англійська. Я ознайомлена з цим напрямом, але окремо ми її не вивчали. … Можна додати? (Оксана Кузьма, 5 курс). Розглянемо можливі варіанти на наступному засіданні кафедри. Дякуємо студентам за коментарі та пропозиції до освітніх програм! Ми дослухаємось до Вас!