Науково-методичний семінар «З вогню та в полум’я: виклики дистанційного вивчення іноземних мов та засоби їх подолання»
15 грудня 2021 02:12

15 грудня в Університеті Короля Данила відбувся науково-методичний семінар «З вогню та в полум’я: виклики дистанційного вивчення іноземних мов та засоби їх подолання».

На семінарі викладачі англійської, німецької та латинської мов поділилися досвідом викладання у дистанційному форматі, презентували цікаві Інтернет-ресурси, які можна застосовувати як онлайн, так і в аудиторії, спільно шукали шляхів розв'язання проблем, з якими стикнулися у цьому форматі роботи.

«Нам вдалось дуже продуктивно прокомунікувати та зробити безліч корисних висновків. За що щиро дякуємо колегам, що долучилися до ініціативи Університету Короля Данила, а саме представникам Івано-Франківського національного медичного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, ВМУРОЛ «Україна», - коментує захід заступниця завідувача кафедри перекладу та філології Лідія Цимбаліста.