Нагородження переможців ІІ етапу учнівської олімпіади з християнської етики та конкурсу «Бог – Україна – Родина і я»
13 березня 2024 04:03

Сьогодні в Університеті Короля Данила за сприяння Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, а також Івано-Франківської міської адміністрації відбулось нагородження переможців ІІ етапу учнівської олімпіади з християнської етики «Як ти знаєш Біблію?» та конкурсу «Бог – Україна – Родина і я».

Вітаючи учасників, отець Йосафат Бойко зауважив: «Предмет християнської етики дуже особливий, адже вчить дітей бути добрими».

Отець Василь Гоголь, звертаючись до присутніх, акцентував потребі збереження християнських цінностей, які свого часу заклали підвалини для заснування університету першим ректором УКД отцем І. Луцьким.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків подякував учителям, які щоразу докладають максимум зусиль для того, що цей предмет існував.

«Присяга Пласту, у якому перші рядки декларують вірність Богові та Україні, дуже важлива. Переконаний, якби всі в нашій державі неухильно дотримувались цих принципів, тоді б війни не було і наша перемога була би швидшою», - зауважив міський голова.
Перемогу в олімпіаді здобули: Андрій Филюк, учень 5 класу Ліцею №23 імені Романа Гурика, Софія Красняк, учениця 6 класу Ліцею №18, Марко Ільків, учень 7 класу Ліцею №25, Арсен Гаврилюк, учень 8 класу Ліцею №23 імені Романа Гурика, Тадей Ільків, учень 9 класу Ліцею №25, Павло Томко, учень 10 класу Ліцею №15, Олексій Мельник, учень 11 класу Ліцею №15.

Переможцями конкурсу «Бог – Україна – Родина і я» стали: Діана Білоголовська, учениця 9 класу Ліцею №15, Галина Шевчук, учениця 10 класу Ліцею №15, Маркіян Гусак, учень 11 класу Ліцею №12 імені Івана Франка.

Усі учасники конкурсу отримали сувеніри, переможці, окрім пам’ятних подарунків, - гранти на навчання в УКД (50% знижку в оплаті навчання).