Мінітренінг для студентів у рамках проєкту «Працевлаштування без факапів»
21 листопада 2023 08:11
Мінітренінг для студентів у рамках проєкту «Працевлаштування без факапів»

Директорка центру кар'єри УКД Богдана Витвицька провела мінітренінг для студентів у рамках проєкту «Працевлаштування без факапів».

«Освітня діяльність в УКД спрямована на максимальну підтримку здобувачів при першому працевлаштуванні. Після закінчення університету більшість випускників опиняється на роздоріжжі із запитанням: що робити далі? Тому мета серії тренінгів, перш за все, висвітлити, які soft skills необхідні для реалізації себе в професії. Центр кар’єри УКД - структурний підрозділ закладу, що сприяє побудові успішної кар’єри, це не лише є місток між роботодавцями і випускниками, а й систематична робота зі студентами випускних курсів задля формування кар’єрного плану, окреслення вподобань і напрямів майбутньої діяльності, розуміння побоювань і викликів сучасного ринку праці, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії», - відзначає керівниця Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.