Майстер-клас щодо складання позовних заяв у цивільному судочинстві
16 листопада 2022 09:11
Майстер-клас щодо складання позовних заяв у цивільному судочинстві

Уже звичним для Університету Короля Данила став формат бінарних занять з фахівцями-практиками.

15 листопада в УКД відбувся майстер-клас щодо складання позовних заяв у цивільному судочинстві. На захід був запрошений кандидат юридичних наук, адвокат Василь Масюк.

«Важливо долучати до освітнього процесу практиків, - зазначає викладач дисципліни цивільного права кандидат юридичних наук, доцент Ігор Жукевич і додає: - На таких заняттях майбутні правники швидше набудуть навичок щодо складання реальних позовних заяв, порядку проведення цивільного судочинства, краще засвоять послідовність стадій проваджень цивільного процесу».

На занятті презентовано також стратегію та тактику подання позовних заяв, «підводні камені», що виникають у практичній роботі адвокатів на початковому етапі цивільного судочинства, особливості подання позову, форми та змісту позовних заяв, висвітлено способи подання позовних заяв до суду.
Спільно зі студентами зреалізовано психологічні прийоми роботи між клієнтами та судом, а також пан Василь Масюк продемонстрував майбутнім правникам багато практичних прикладів досягнення бажаного результату в процесуальній діяльності юриста.

Категорія
Дізнатися більше