Мастермайнд від експерта в галузі психології стосунків, психолога-практика Уляни Казмірчук
14 березня 2024 02:03

Сьогодні в Університеті Короля Данила для студентів спеціальності Психологія та студентів Фахового коледжу УКД відбувся мастермайнд «Як будувати щасливі та гармонійні стосунки?». Спікерка заходу - психологиня Уляна Казмірчук.

«Майбутні психологи мали змогу здобути знання та опанувати навики, необхідні для їхньої подальшої професійної реалізації, ознайомилися з процесом саморефлексії, практикою та інструментарієм гештальт-психології», - відзначає про зустріч викладачка кафедри психології та суспільствознавчих дисциплін імені академіка УАН о. Івана Луцького Надія Яворська.