Лекція «Tensioned Membrane Structures / Натяжні мембранні конструкції» для студентів УКД
19 березня 2024 04:03

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулася лекція «Tensioned Membrane Structures / Натяжні мембранні конструкції» Вука Мілошевіча. Зустріч зі студентами організував проректор із міжнародних звʼязків та стратегічного розвитку УКД Максим Карпаш.

Запрошений лектор розповів особливості національної культури Сербії, продемонстрував визначні архітектурні памʼятки країни.

Окрім того, Вук Мілошевіч висвітлив генезу та функціонал мембранних будівельних конструкцій, показав студентам взірці таких будівель у світі, розповів про особливості їхнього використання.