Лекція гостьового професора Марко Касагранде
09 квітня 2024 03:04
Лекція гостьового професора Марко Касагранде

Сьогодні в УКД відбулася лекція професора Марко Касагранде «Skin-to-Skin Architecture» для студентів спеціальностей 192 Будівництво та цивільна інженерія і 191 Архітектура та містобудування.

Марко Касагранде - фінський архітектор, художник середовищної архітектури, теоретик архітектури, письменник та професор. Також Марко засновник майстерні Casagrande Laboratory, автор теорії «міст третього покоління».

Касагранде у своїй роботі об’єднав експертів таких галузей: архітектури, містобудування, мистецтва, соціології - й успішно розробив концепцію міста третього покоління, ультраруїни та міської акупунктури, пророкуючи майбутнє для архітектури, яке базується на глибинах краєзнавства.

Лекцію провели англійською мовою, студенти мали можливість не тільки поставити запитання лекторові, але й поспілкуватись із носієм мови у своїй професійній сфері.