Легко про фінанси
27 березня 2023 12:03
Університет Короля Данила - частина щорічної глобальної ініціативи Global Money Week, яка стала можливою завдяки підтримці проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору». Сьогодні, 27 березня, кафедра управління та адміністрування УКД організувала тренінг «Легко про фінанси» для студентів усіх спеціальностей. «Пріоритетним завданням нашого університету є розвиток у студентів підприємливих якостей. Тому такі тренінги допомагають студентам розуміти фінансову філософію й процеси та ухвалювати грамотні фіна

«Пріоритетним завданням нашого університету є розвиток у студентів підприємливих якостей. Тому такі тренінги допомагають студентам розуміти фінансову філософію й процеси та ухвалювати грамотні фінансові рішення надалі», - відзначив у вітальному слові перший проректор УКД Михайло Косьмій.

У ході заходу студенти мали змогу дізнатися цікаві історичні факти щодо формування фінансових взаємовідносин в Україні, передумови створення банківської системи, життя основоположника фінансової грамотності в Україні - Андрея Шептицького. Крім того, студенти дискутували про гроші, кредит, особисті фінанси, власні фінансові плани й управління грошима.

Під час тренінгу також було проведено інтерактив, і ті, хто ухвалював зважені фінансові рішення та брав активну участь в дискусії, отримали подарунки.

#УКД #тренінг #ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023