Комунікаційні години онлайн в УКД
17 червня 2020 11:06
Комунікаційні години онлайн в УКД

Університет Короля Данила – студентоцентричний заклад вищої освіти. Для команди УКД саме студент та його потреби стоять в центрі усіх рішень та інновацій. А для того, щоб забезпечувати якісну студентоорієнтовану освіту необхідно розробити механізми та процедури супроводу молоді.

Комунікаційні години онлайн в УКД

Це і всебічне інформування студентів, і надання кваліфікованих консультацій, і якісна комунікація, і допомога в організації заходів, і ще безліч іншого. Університет Короля Данила дбає також і про комунікаційну та психосоціальну підтримку студентів.

 

Так ми можемо створити умови для підвищення ефективності педагогічного процесу, розвитку молодої особистості, здатної до творчих ідей та активних дій, соціального добробуту та збереження психологічного здоров’я усіх його учасників: студентів, викладачів та співробітників. «Часто в умовах карантину та продовження дистанційного навчання як чогось нового, студенти та викладачі відчувають зміни емоційного стану та емоційне вигорання як наслідок. Комунікаційні години онлайн в УКД

 

Для студентів по усіх спеціальностей УКД під час дистанційного навчання проведено серію комунікаційних занять за участі відповідальних за роботу зі студентами по спеціальностях та психологинею Аліною Касиловою.

 

Основна ідея – допомогти студентам побороти емоційне вигорання, ефективно підготуватися та успішно здати екзаменаційну сесію». – розповідає проректор з соціально-виховної роботи Іванна Бабецька.Комунікаційні години онлайн в УКД

Категорія
Дізнатися більше