Команда УКД вручила сертифікати про проходження підвищення кваліфікації педагогічним працівникам шкіл
21 грудня 2021 03:12

Команда Університету Короля Данила вручила сертифікати про проходження підвищення кваліфікації педагогічним працівникам шкіл Івано-Франківської ОТГ.

«Ми раді, що наші програми стали корисними для багатьох викладачів. Якщо бути точними, то сьогодні ми вручили близько 350-ти сертифікатів про проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників в рамках акредитованих за IV рівнем освітніх програм та в рамках класифікатора видів економічної діяльності. Ми вперше створили таку програму й отримали безліч позитивних коментарів, адже відгукувались в першу чергу на потреби вчителів», - розповідає перший проректор УКД Михайло Косьмій.

Також пан Михайло наголосив, що співпраця з освітянами Івано-Франківської ОТГ дозволяє підвищувати загальний рівень освіти та сприяє розвитку гармонійного студента чи школяра. Тому команда УКД вже завершує підготовку ще кількох нових курсів для підвищення кваліфікації. Анонси старту реєстрації на них скоро з’явиться на всіх ресурсах УКД.