Гранти на навчання в УКД для переможців олімпіади «Наша історія - наша майбутнє»
21 травня 2024 11:05

Днями, під час урочистого відкриття локації «Паспорт країни» у Парку історії Землі, відбулося нагородження переможців олімпіади «Наша історія - наше майбутнє».

Університет Короля Данила є партнером багатьох освітніх проєктів для талановитої молоді. 12 переможців олімпіади отримали грантові сертифікати (25%) на навчання та брендові подарунки від УКД.

З вітальним словом до учасників та їхніх наставників звернулася проректорка із соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька.

Перемогу з-поміж учнів 5 класу здобули учні Івано-Франківської приватної гімназії «Крила» Устина Люта та Матвій Більчак (учитель - Мосійчук Тетяна Дмитрівна), а також учень «IT Step School» Денис Осташ.

Перше місце серед учнів 6-7 класів посіла учениця Івано-Франківської приватної гімназії «Крила» Варвара Кошель (учитель - Мосійчук Тетяна Дмитрівна), 2 місце - Віталій Олексій - учень Міжгірської гімназії (учитель - Стефінів Любов Богданівна),
3 місце - Петро Сокольський - учень Угринівського ліцею (учитель - Поліх Оксана Григорівна).

Перемогу серед учнів 8-9 класу здобула Поліна Гайдей - учениця Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (учитель - Долинський Володимир Петрович), 2 місце посіла учениця Богородчанського ліцею №1 Дзвенислава Острогляд (учитель - Приймак Володимир Андрійович), 3 місце - учениця Міжгірської гімназії Стефанія Букатюк (учитель - Стефінів Любов Богданівна).

Вероніка Панашенко - учениця Ліцею №10 Івано-Франківської міської ради (учитель - Кнежевіч Тетяна Анатоліївна) - посіла перше місце серед 10-11-класників. 2 місце - Богдана Школьна - учениця Ліцею №10 Івано-Франківської міської ради (учитель - Кнежевіч Тетяна Анатоліївна). 3 місце - Дмитро Мануляк - учень Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради (учитель - Цибуляк Юлія Михайлівна).