Гранти на безкоштовне навчання від Фонду отця Івана Луцького для обдарованих абітурієнтів.
21 квітня 2021 08:04
гранти на безкоштовне навчання від Фонду отця Івана Луцького для обдарованих абітурієнтів.

 

Хвилюєтесь, що якісна приватна освіта - це дорого? Університет Короля Данила пропонує гранти на безкоштовне навчання від Фонду отця Івана Луцького для обдарованих абітурієнтів.

Засновник УКД та перший ректор Іван Михайлович Луцький хотів, щоб УКД став місцем, де кожен, попри достаток чи статус, зможе отримати фахові знання та розвиватись.

Сьогодні, абітурієнти, які склали ЗНО на високі бали (180-200), отримають грант на безкоштовне навчання від Фонду отця Івана Луцького. Для абітурієнтів, які отримали 160-180 балів, діятиме частковий грант на навчання (оплата 50% вартості).

Грант діє увесь період навчання, проте щосесії умови навчання переглядаються. Якщо студент продовжує навчатись на відмінно, бере участь в заходах УКД, грант діє.

Якщо успішність падає - семестр необідно оплатити. Така мотивація надихає студентів не стати байдужими до своїх освітніх успіхів.

Ми поспілкувались зі студентами Кучинською Юлією - студенткою четвертого курсу спеціальності «Право» та Артемом Яцищуком - другокурсником спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Юлія та Артем вже кілька років навчаються безкоштовно і допоможуть зрозуміти, як воно, отримати гранд Фонду отця Івана Луцького. - Як підготуватись до хорошого складання ЗНО?

Юлія: - Перш за все, потрібно ефективно використовувати свій час: сплануйте програму підготовки та дотримуйтесь її. Постійно вирішуйте тести, адже вони вкажуть на ваші помилки та на те, що потрібно допрацювати. Розвивайте в собі такі якості, як наполегливість та терплячість, і ви досягнете успіху.

Артем: - Тут є два варіанти, якщо у вас достатньо сили волі - можна цілий рік готуватись невеликими порціями інформації. Або ж вивчити все за останній місяць. Це можливо, адже чим ближче дедлайн, тим краще починає працювати ваш мозок. Перший варіант - стабільний і гарантований, а другий - ризикований, але ефективний. Обирати вам. - Чому обрали УКД? 

Юлія: - Чула багато хороших відгуків про УКД. Сподобалось те, що зовнішній вигляд УКД відповідає сучасним європейським університетам у порівняні з нашими державними університетами.Також мене зацікавила можливість здобувати освіту безкоштовно на умовах Гранту УКД.

Артем: - Коли я поступав, вважав, що в приватному університеті будуть найбільш кваліфіковані викладачі. На щастя так і сталося. Ще одна причина - мені подобається, коли красиво. А наш університет вражає не тільки своїм інтер'єром і екстер'єром, але й багатьма можливо, не всім помітними, але дуже важливими речами: картини студентів на стінах, прекрасні панорамні дзеркала і ще багато чого. - Чи складно навчатись і отримувати необхідні для дії гранту бали?

Юлія: - Часом буває складно, адже право - це не так легко, як може здатися. Але викладачі УКД доступно та зрозуміло пояснюють навчальний матеріал, який мені залишається вивчити для успішного складання сесії.

Артем: - Якщо все здавати вчасно, та бути присутнім на парах - це достатньо легко. Найважче - це сесія, але якщо підготуватись до неї, то все буде гаразд. Головне не панікувати! - Чим особливий УКД?

Юлія: - УКД особливий своєю надсучасністю. Тестова система складання заліків та екзаменів забезпечує чесність та справедливість оцінювання якості знань студента. Також хочу зазначити різноманітність заходів для студентського дозвілля, які впливають на успішний розвиток особистості. Студент в УКД на першому місці!

Артем: - Наша прекрасна і дуже атмосферна їдальня, з хорошим дизайном і смачним чаєм. А якщо серйозно, то локація - центр міста. І викладачі. Чесно, найбільшою особливістю УКД є його викладачі.

 

Завжди привітні, теплі люди. Я люблю свій УКД!

Категорія
Дізнатися більше