Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурси для обдарованої молоді на отримання грантів на навчання в Університеті Короля Данила.
02 листопада 2020 10:11

Безкоштовне навчання в сучасному приватному університеті можливе!

Стереотип, з яким часто стикаються абітурієнти, дорога приватна освіта. Університет Короля Данила переконаний, що якісна освіта повинна бути доступною для талановитої молоді.

Мета конкурсів фонду: виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, а також надання їм допомоги у виборі професії.

Графік проведення конкурсів:

- Англійська мова - 23 лютого.
- Право - 26 лютого.
- Історія України - 17 березня.
- Математика - 19 березня.
- Географія - 25 березня.
- Творчий конкурс «Тематична листівка» (графічна робота) - 30 березня.
- Творчий конкурс «Конкурс оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістської діяльності» - 2 квітня.
- Українська мова - 13 квітня.

До участі в конкурсах запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів), або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2019/2020 навчальному році.

Реєструйтесь на конкурси за посиланням https://forms.gle/s235NLYXzswTgrPn8 та отримуйте можливість безкоштовного навчання в УКД!

Призовий фонд конкурсів:
- кожен учасник стане власником цінних подарунків від організатора та партнерів;
- 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 500 грн та цінні подарунки від організатора та партнерів;
- 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 1000 грн та цінні подарунки від організатора та партнерів;
- 1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 1 500 грн та цінні подарунки від організатора та партнерів.