Екзаменування та вручення сертифікатів про рівень володіння англійською мовою магістром Університету Фолкнера Ендрю Ґіффорда
11 червня 2024 04:06

11 червня в Університеті Короля Данила відбулося вручення сертифікатів міжнародного зразка для студентів 1-го курсу, які навчалися за програмою «Англійська за рівнями» впродовж 2023/2024 навчальних років.

Екзаменування 14 кращих студентів відбулося 21 травня під керівництвом магістра класичних мов Університету Фолкнера штату Алабама Ендрю Гіффорда.

«Сьогодні поважний гість із США вручив сертифікати, вказавши на високий рівень володіння мовою студентами УКД. Здобувачі певні, що й надалі покращуватимуть знання з англійської, оскільки це надзвичайно актуально в сучасному глобалізованому світі», — додав Василь Бойчук — доцент кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій.