Дев’ять студентів УКД стали стипендіатами міського голови Івано-Франківська
21 грудня 2023 07:12
Дев’ять студентів УКД стали стипендіатами міського голови Івано-Франківська

Дев’ять студентів Університету Короля Данила стали стипендіатами міського голови Івано-Франківська.

Заклад вищої освіти за погодженням із органом студентського самоврядування визначили найбільш активних та успішних у навчанні здобувачів, які впродовж року отримуватимуть стипендію. Ними стали: Марія Смалюх, студентка І курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», Вікторія Матвієнків, студентка ІІ курсу спеціальності 022 «Дизайн», Олександра Дронюк, студентка ІІІ курсу спеціальності 081 «Право», Наталія Олексевич, студентка ІІІ курсу спеціальності 022 «Дизайн», Софія Гринів, студентка ІІІ курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», Андрій Тихонюк, студент І курсу спеціальності 073 «Менеджмент», Андріана Цереп’як, студентка ІІ курсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація», Михайло Дакус та Яна Яриніна, студенти ІІІ курсу спеціальності 061 «Журналістика».

Руслан Марцінків сьогодні вручив пам’ятні статуетки стипендіатам 2024 року.