Бінарне заняття для студентів спеціальності 073 Менеджмент
26 квітня 2024 02:04
Бінарне заняття для студентів спеціальності 073 Менеджмент

Сьогодні в УКД відбулась бінарне заняття для студентів спеціальності 073 Менеджмент.

Запрошена лекторка - Галина Овенко – представниця Департаменту інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

Під час заняття пані Галина презентувала присутнім основні положення конкурсу підтримки інноваційного розвитку підприємств в Івано-Франківській міській територіальній громаді.

Мета конкурсу – сприяння розвитку підприємницької діяльності, надання фінансової підтримки мікробізнесу Івано-Франківська у вигляді інноваційних ваучерів для розвитку креативної економіки в місті.

Проєктна менеджерка кафедри управління та адміністрування Наталія Гавадзин зазначає: «Ця відкрита пара дає можливість відверто говорити про реалії, які вас очікують після закінчення університету. Конкурс інноваційних проєктів - один із тих, що сприяє зміцненню власних проєктних пропозицій молоді».

«Конкурс відбувається в рамках створення інфраструктури для бізнесу, що постраждав від війни. Пропоновані для реалізації проєкти саме для креативного бізнесу, тому це дають можливість учасникам максимально проявити свої здібності та творчість», - зазначає Галина Овенко.