Бінарна лекція з дисципліни «Гроші і кредит» на тему «Роль банківських установ на грошовому ринку»
03 березня 2023 01:03

Упродовж тривалих років доброю традицією на кафедрі управління та адміністрування Університет Короля Данила є активне залучення стейкхолдерів до освітнього процесу та використання сучасних методик викладання фінансових предметів.

Для студентів-фінансистів 2 курсу була проведена бінарна лекція з дисципліни «Гроші і кредит» на тему «Роль банківських установ на грошовому ринку», яка проходила в режимі діалогу двох сторін: професорки кафедри - @Мирослава Тимоць та фахівців-практиків - керуючої Першим відділенням АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ"Credit Agricole Ukraine Лідії Кошевої та керуючого Регіональним відділенням Віталія Людкевича.

Упродовж лекції обговорювалися актуальні аспекти діяльності комерційних банків на грошовому ринку та заходи безпеки щодо операцій з банківськими картками.

Дякуємо запрошеним гостям за змістовну та цікаву дискусію!