Засідання регіонального осередку Асоціації правників України в УКД
07 жовтня 2024 01:10
Засідання регіонального осередку Асоціації правників України в УКД

У п'ятницю, 4 жовтня, в Університеті Короля Данила відбулося чергове засідання Івано-Франківського регіонального осередку Асоціації правників України.

До онлайн-зустрічі долучився президент Асоціації Микола Стеценко, який повідомив про стратегічні плани розвитку Асоціації правників України як професійного об'єднання.

Під час засідання також було представлено новий склад Івано-Франківського регіонального осередку. До його складу ввійшли адвокат, проєктний менеджер, професор кафедри права та публічного управління УКД Ірина Припхан, а також новообраний голова осередку — адвокат, старший юрист АО «МОРІС ҐРУП», доцент кафедри права та публічного управління Віталій Саветчук.

«Сьогодні ми окреслюємо основні вектори нашої діяльності, спрямованої на розвиток правничої спільноти в Івано-Франківській області. Ми маємо намір посилити співпрацю з закладами вищої освіти в регіоні, щоб інтегрувати більше практичної складової в освітній процес», — зазначив Віталій Саветчук.