Викладач УКД взяв участь у Міжнародній конференції в Мадриді «2nd Annual Conference on Global Nanotechnology»
20 червня 2023 02:06
Викладач УКД взяв участь у Міжнародній конференції в Мадриді «2nd Annual Conference on Global Nanotechnology»

Доцент кафедри інформаційних технологій УКД, кандидат фізико-математичних наук Андрій Бойчук взяв участь у Міжнародній конференції в Мадриді «2nd Annual Conference on Global Nanotechnology», що входить до переліку найпопулярніших конференцій у галузі нанотехнологій та наноматеріалів.

Загалом, учасниками конференції стали науковці з 25 країн світу, де впроваджено нанотехнологічні програми. Поряд з ними результати власних досліджень, отримані у межах гранту від Університету Валенсії, презентували Андрій та Тетяна Бойчуки. Дослідження науковців стосуються використання новітніх наноматеріалів на основі шаруватого оксиду марганцю як основи для електродів натрієвих акумуляторів та суперконденсаторів. Особливістю цих матеріалів є те, що їх можна використовувати у водних джерелах генерації енергії, що робить їх дешевшими, більш екологічними та безпечнішими.

«Цього року особлива увага зосереджена на медичному використанні цих матеріалів, застосуванні їх в альтернативних джерелах енергії, екології. Додам також, що участь у таких заходах сприяє професійному зростанню, актуалізації нових наукових напрямків та популяризації України в глобальній науці», - відзначає дослідник.

Категорія
Дізнатися більше