Вручення подяк представникам кафедри права та публічного управління УКД від міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа
08 жовтня 2024 05:10

З нагоди відзначення Дня юриста представникам кафедри права та публічного управління вручені подяки за плідну роботу та високий професіоналізм від міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Подяки отримали Вікторія Басюк, інспектор із кадрів, Олег Андрухів, проректор із розвитку та комунікацій, Іванна Бабецька, проректор із соціальної та профорієнтаційної роботи, та Ірина Припхан, проєктний менеджер, професор кафедри права та публічного управління.

«Ця відзнака є визнанням значного внеску наших викладачів у розвиток юридичної освіти та публічного управління, а також свідченням активної участі в житті громади міста», - зазначив ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький.

Колектив Університету Короля Данила висловлює щиру подяку за невтомну працю, відданість своїй справі та високий рівень професійної майстерності. Бажаємо подальших успіхів, нових звершень та натхнення у професійній діяльності!