Вітаємо наших колег з присудженням наукових ступенів та присвоєнням вчених звань!
15 лютого 2021 04:02

? Короєда Сергія та Луцького Романа з присвоєнням вчених звань професорів кафедри права;

? Голубоша Володимира та Кузенко Уляну з присвоєнням вчених звань доцентів кафедри права;

? Мельниковича Михайла з присудженням наукового ступеня доктора філософії у галузі «Право»;

? Коцуру Миколу та Марцінківа Руслана з присудженням наукових ступенів кандидатів юридичних наук.

Пишаємось тим, як розвиваються ті, хто навчає наших студентів. Незмінного успіху та процвітання вам, колеги!