Вітаємо колег
01 червня 2020 01:06
Вітаємо колег

Університет Короля Данила пишається своєю командою, адже вона демонструє неабияку наукову активність! З гордістю радіємо такому цінному доробку та вітаємо віцепрезидента УКД з фінансових питань Луцьку Наталію з отриманням диплому доктора економічних наук, проректора УКД Олега Андрухіва  з отриманням диплому доктора юридичних наук, викладача кафедри теорії та історії держави Дзюбак Софію, яка отримала диплом кандидата юридичних наук, викладачок кафедри перекладу та філології Фінів Вікторію  та Петрів Ольгу, які отримали дипломи кандидатів філологічних наук.

УКД – місце, де не лише студенти стають найкращими версіями себе, а й викладачі безупинно розвиваються. Доказом цього є диплом доктора наук ректора УКД Віталія Хромця , який захистив дисертацію рік тому, а диплом отримав цього місяця.

Бажаємо кожному члену команди УКД гармонії у всьому, міцного здоров’я, щастя, добра, творчого натхнення в реалізації наукових задумів, нових творчих досягнень та здійснення професійних планів!