«Ukrainian Language Forum: Tutoring and Business Focus» в УКД
14 березня 2024 03:03
«Ukrainian Language Forum: Tutoring and Business Focus» в УКД

Сьогодні в рамках форуму «Ukrainian Language Forum: Tutoring and Business Focus» в Університеті Короля Данила відбулася Міжнародна конференція «Філологічні студії і перекладознавчий дискурс».

Мета конференції - обговорення актуальних проблем філологічної науки: від теоретичних питань загального мовознавства і комунікативістики до прикладних аспектів перекладознавства та методики викладання мови.

На захід подано більше 60 тез доповідей із різних ЗВО України, Великобританії, Польщі, Швеції та США. 30 доповідей підготували студенти УКД.

У конференції взяли участь викладачі кафедр філологічного спрямування Івано-Франківська, в онлайн-форматі працювали доповідачі зі Швеції та із США.

«Міжнародна конференція сприяє формуванню теоретичних та практичних компетентностей майбутніх фахівців спеціальності 035 Філологія, налагодженню міжнародних зв’язків кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій УКД із суміжними кафедрами різних країн», - відзначив завідувач кафедри Василь Бойчук.