Участь УКД у ХIІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка підприємництва: сучасні проблеми теорії та практики»
13 вересня 2024 02:09

Представниці кафедри управління та адміністрування Університету Короля Данила взяли участь у ХIІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка підприємництва: сучасні проблеми теорії та практики».

13 вересня в Одеському національному економічному університеті відбулася ХIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Економіка підприємництва: сучасні проблеми теорії та практики», учасницями якої стали професорка кафедри управління та адміністрування Університет Короля Данила Наталія Гавадзин і доцентка кафедри Марія Марків.

Доповідь науковиць присвячена розкриттю ролі соціальних мереж у розвитку бізнесу, зокрема, йшлося про вплив цифрових платформ на сучасний бізнес та підприємництво. У своєму виступі вони окреслили важливість соціальних мереж як інструменту для просування бренду, залучення клієнтів та формування довгострокових відносин із цільовою аудиторією, розглянули актуальні стратегії використання соціальних медіа для підвищення конкурентоспроможності підприємств.