Студентський науково-футуристичний конкурс проєктів «Марс... і далі»
22 листопада 2021 03:11
Студентський науково-футуристичний конкурс проєктів «Марс... і далі»

19-20 листопада 2021 року в рамках ІХ Студентського наукового симпозіуму «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», відбувся Студентський науково-футуристичний конкурс проєктів «Марс... і далі» в Університеті Короля Данила та Парку історії Землі.

На конкурс було подано 10 проєктів, які розкривали теми колонізації, туристичних мандрівок, екосистеми Марсу.

Перемогу здобули студенти:

І місце – Морохова Ксенія з темою проєкту: « Правда слова і сила правди в інтерпретації класики української літератури у сучасному медійному космосі». Науковий керівник:Качмар В.М.

ІІ – місце – Мадій Лілія та Нестор Тетяна з темою проєкту: « Продаж та приватизація земель на Марсі». Науковий керівник: Бабецька І.Я.

ІІІ – місце – Климик Марк з темою проєкту: «Як демократія марсіян убила». Науковий керівник: Федик Л.Б.

Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто взяв участь у науково-футуристичному конкурсі проєктів «Марс... і далі»!