Розмовляємо українською на курсах в УКД!
11 квітня 2022 02:04
Розмовляємо українською на курсах в УКД!

Розмовляємо українською на курсах в УКД!

Команда УКД завжди реагує на запити українців. Одним з них, під час війни, стало бажання внутрішньо переміщених осіб вдосконалити свою українську.

Реакцією УКД стали курси розмовної української для всіх охочих.

«Мова ідентифікує, об'єднує, єднає українців. В УКД ми допомагаємо зруйнувати совковий рудимент упередженого сприйняття української мови як другосортної, менш престижної, ніж російської. Ми зараз усі чітко усвідомлюємо, що тільки та країна, яка має єдину мову, культуру, може претендувати на гармонійний розвиток та збереження незалежності», - зазначає викладачка кафедри перекладу та філології УКД, заступниця з виховної роботи директорки Фахового коледжу УКД Іванна Волосянко.

Слухачі першого потоку - це жінки, які добре володіють діловою українською, але в побуті мало практикуються, які лише почали вивчати мову, які знають мову, але прагнуть позбутись суржику.

«Запити учениць були дуже різноманітними й наші викладачі хвилювались, що універсальної відповіді на них не існує. Але ми пройшли вже половину курсу і розуміємо, що єдиний спосіб допомогти з мовою - спілкуватись нею. Тому на заняттях ми говоримо! Про кулінарію, стосунки, дозвілля, традиції та інше. Збагачуємо комунікацією перекладними завданнями, переглядом мультфільмів, прочитанням сучасної української літератури. Все це в комплексі дає чудові результати», - зазначає координаторка проєкту Софія Зелінська.

Наші курси допомагають вирішити кожну з цим проблем, а учениці відзначають, що заняття допомагають виробити нову рутину, спілкуватись на цікаві теми українською, розширювати коло знайомих.

Заняття проходять в дистанційному форматі тричі в тиждень: понеділок, середа та п’ятниця о 15.00.

Зараз ми формуємо другий потік слухачів курсу. То ж запрошуємо доєднуватись та вдосконалюватись разом з УКД!

Реєструйтесь за покликанням https://forms.gle/3CwkKojnnm9op3d56

Усі деталі за номером телефону 0637170128.

Категорія
Дізнатися більше