Письменниця і викладачка УКД видала другу збірку поезій «Тятива»
18 жовтня 2023 02:10
Письменниця і викладачка УКД видала другу збірку поезій «Тятива»

Викладачі УКД розвиваються не лише професійно, а й в аспекті втілення власних позауніверситетських творчих чи наукових ініціатив. Виконувачка обов’язків завідувача кафедри журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю, письменниця Христина Кухарук (Chrystyna Kukharuk) днями видала другу збірку поезій «Тятива».

До збірки ввійшла 101 поезія, тематично скомпільована у два розділи: «Вірші з корсета» і «Тятива». Вірші написані впродовж війни і до неї у Вінниці, Миколаєві, Івано-Франківську.

«Поезія - свого роду відчинені двері до підсвідомого. Тут людина, яку ми звикли бачити в обгортці суспільних обмежень, постає в первісній справжності. Як оголений нерв, без соціальних масок та культурних паттернів», - говорить про творчість авторка.