Професор УКД Віталій Надурак отримав грант (Research Award) від одного з провідних канадських університетів – Університету Альберти
14 грудня 2022 10:12

Професор Університету Короля Данила Віталій Надурак отримав грант (Research Award) від одного з провідних канадських університетів – Університету Альберти (м. Едмонтон).

За умовами проєкту грант спрямований на фінансування написання підручника з критичного мислення та підтримку дослідницької діяльності науковця. Також пан Віталій матиме змогу брати участь в освітніх та наукових заходах, які проводить Університет Альберти, й регулярно зустрічатись з канадськими колегами.

«Маю на меті не просто написати якісний підручник, а й осмислити в ньому війну в Україні. Тому намагатимусь використовувати багато прикладів з подій, що відбуваються зараз у нашій державі. Під час зустрічей з канадськими колегами намагатимуся інформувати їх про події, що відбуваються у нас, сприяючи в такий спосіб міжнародній підтримці нашої держави»,- зауважує Віталій Надурак.