Презентація навчально-методичного посібника з практики усного мовлення «English Guidebook»
08 квітня 2024 03:04

Викладачі кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій Наталія Гасюк, Інна Сахневич та Ольга Богайчук презентували навчально-методичний посібник з практики усного мовлення «English Guidebook».

«Посібник укладено з метою розвитку творчих здібностей студентів, активізації їхньої самостійної діяльності, а також
формування потреби збільшення мотивації щодо удосконалення знань, умінь та навичок ефективного опанування англійською мовою», - відзначає доцентка кафедри іноземної філології та бізнес-комунікацій Наталія Гасюк.

Видання містить мінісловники ідіоматичних виразів, фразеологічних дієслів, сучасного молодіжного сленгу, популярних в електронному листуванні абревіатур, додаткових синонімічних висловів і фраз загального тематичного спрямування.