Перший захід «Острівця прогресильності Університету Короля Данила»
29 травня 2024 04:05
Перший захід «Острівця прогресильності Університету Короля Данила»

29 травня відбувся перший захід «Острівця прогресильності Університету Короля Данила» - «10 методів мотивації до наукової діяльності». Нагадаємо: створення «Острівця прогресильності УКД» стало результатом реалізації меморандуму про співпрацю з ГО «Прогресильні», який підписали у квітні 2024 року.

Під час заходу йшлося про пошук внутрішньої мотивації для здійснення наукової діяльності.

«У рамках зустрічі досвідчені науковці говорили про те, що спонукає їх до наукової діяльності: визнання, спілкування, мобільність, матеріальні блага, виконання умов контракту чи ліцензійних умов, бажання змінити світ на краще - а також обговорювали особливості створення наукових профілів і пошуку інформації для досліджень», — зазначив співкоординатор «Острівця прогресильності УКД», проректор із розвитку людського капіталу Олександр Острогляд.