Перший проректор Університету Короля Данила Михайло Косьмій - спікер освітнього форуму
19 червня 2024 01:06

Перший проректор УКД Михайло Косьмій узяв участь у роботі форуму «EdLeaders - 2024», що сьогодні відбувся в місті Долина.

У ході двох дискусійних панелей: «Лідерство в умовах війни» та «Міжвідомча взаємодія між закладами освіти» - йшлося про управлінські рішення в аспекті трансформації освіти, тактичну комунікацію закладів освіти, інвестування R&D-центру Enzym Group та виміри і подолання нинішніх освітніх втрат.

«Сьогоднішній форум, присвячений розкриттю проблеми трансформацій освіти в часі війни, зібрав представників освітнього сектору та влади задля обговорення тенденцій та необхідних змін у сфері вже сьогодні», - відзначив Михайло Косьмій.