Перекладознавство та філологічний дискурс
17 березня 2023 01:03
Перекладознавство та філологічний дискурс

16 березня в Університеті Короля Данила відбулася Всеукраїнська конференція «Перекладознавство та філологічний дискурс».

У ході конференції розглядалися актуальні проблеми сучасного перекладознавства, теорії і практики мовленнєвої діяльності в германському та слов'янському мовознавстві, а також висвітлювалися інноваційні підходи до викладання іноземних мов.

Участь в конференції взяли науково-педагогічні працівники з багатьох закладів вищої освіти України, активно долучилися до науково-дослідницької роботи і студенти УКД.

«Актуальність перекладознавчої проблематики в теоретичному і прикладному аспектах зумовлює потребу в систематичних наукових студіях такого формату, тому вважаємо, що доцільно було б, якби наша конференція надалі стала щорічною», - зауважив завідувач кафедри перекладу та філології Василь Бойчук.