Острівець прогресильності УКД
21 травня 2024 11:05
Острівець прогресильності УКД

15 квітня Університет Короля Данила підписав меморандум про співпрацю з найбільшою некомерційною організацією освітян в Україні – ГО «Прогресильні». Ми стали першим університетом міста, який підтримав подібну ініціативу. Меморандум став початком створення в університеті «Острівця прогресильності УКД» – команди активних викладачів та здобувачів, які готові змінювати себе та систему освіти.

18 травня співкоординатори «Острівця прогресильності УКД» Любомир Ілин та Олександр Острогляд узяли участь у тренінгу прогресильних координаторів, що відбувся у Львові. Крім напрацювання програми дій, узгодження спільних заходів із колегами з інших закладів вищої освіти України на наступний навчальний рік, зустріч стала важливим майданчиком знайомства та комунікації з «прогресильними» викладачами Хмельницького, Херсона, Тернополя, Києва, Одеси, Кривого Рогу, Дніпра, Львова та інших міст. На сьогодні в Україні створено і функціонує 44 острівці прогресильності.

«Ми як заклад освіти зацікавлені у співпраці з освітянами, особливо тими, які мають бачення вектору розвитку вищої освіти в Україні. Співпраця з ГО «Прогресильні» є важливим кроком до розвитку професійного, креативного, успішного викладача. Якісний викладач – задоволений здобувач», – зазначають співкоординатори «Острівця прогресильності УКД» Любомир Ілин та Олександр Острогляд.

Категорія
Дізнатися більше