Міжнародний день інтелектуальної власності
26 квітня 2023 01:04
Міжнародний день інтелектуальної власності

26 квітня світова громадськість відзначає Міжнародний день інтелектуальної власності.

Проректор університету, доцент кафедри права та публічного управління Іванна Бабецька та викладач кафедри архітектури та будівництва Василь Касіянчук взяли участь у роботі обласної тематичної
науково-практичної конференції
«Жінки й інтелектуальна власність: прискорення інновацій та творчості».

Під час заходу нагороджено переможців обласного огляду «Науково-технічна творчість Прикарпаття» за 2022 рік, а також УКД передано Книгу-естафету досягнень винахідників та раціоналізаторів Івано-Франківщини.

«Захист прав на інтелектуальну власність є важливим елементом розвитку економіки та культури нашої України. В умовах війни часто порушуються права та допускаються зловживання внаслідок протиправних дій. Варто приділяти особливу увагу охороні та захисту прав інтелектуальної власності, адже інтелектуальний результат розумової чи творчої діяльності з кожним роком зростає у світі та випереджає значущість засобів виробництва та природних ресурсів», - зазначає проректор УКД Іванна Бабецька.