Круглий стіл «Якість програмного забезпечення: детермінанти та наслідки»
08 жовтня 2021 11:10
Круглий стіл «Якість програмного забезпечення: детермінанти та наслідки»

Нещодавно в Університеті Короля Данила пройшов круглий стіл на тему «Якість програмного забезпечення: детермінанти та наслідки».

Організаторами заходу виступили директорка Центру практичної підготовки та працевлаштування УКД Людмила Андрусів та завідувач кафедри інформаційних технологій УКД Стисло Тарас.

Запрошений гість круглого столу - WEB UI TECH LEAD компанії «SoftServe» Рибачок Ігор, який виступав з доповіддю «Розв'язання проблеми мультиплатформного програмного забезпечення з використанням вебтехнологій».

В рамках круглого столу були обговорені питання якості програмного забезпечення та його забезпечення. Адже кінцева ціль – надати гарантію того, що продукт відповідає функціональним та не функціональним вимогам.

З програмою та темами доповідей можна познайомитись тут: blob:https://web.telegram.org/956bcd4d-2a34-4117-a310-b5beea4a35d3