ХI Всеукраїнський студентський науковий симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право»
17 листопада 2023 10:11

У рамках ХI Всеукраїнського студентського наукового симпозіуму «Співдружність наук: архітектура, економіка, право» в Університеті Короля Данила відбувся студентський конкурс наукових проєктів «Розвиток держави. Погляд у повоєнний час».

Участь у конкурсі взяли студенти закладів вищої освіти, зокрема Університету Короля Данила, Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Житомирського державного університету імені І. Франка, НУ «Запорізька політехніка», НУ «Чернігівська політехніка», Луцького національного технічного університету і Київського політехнічного інституту імені І. Сікорського.

Проєкти, презентовані студентами, стосувалися таких тематичних напрямів: креативна економіка у повоєнний період, грошова ерудиція, тренди проєктного менеджменту під час війни, бізнес-адаптація підприємництва, синхронізація туристичного бізнесу в умовах повномасштабного вторгнення, об’єкти цивільного захисту в умовах воєнного стану, новітня мовотворчість і літературні виклики сьогодення, інтерв’ю в час тривог, захист прав та свобод людини в умовах воєнного часу.

Згідно з результатами оцінювання журі перемогу здобули:
- Яна Яригіна - студентка ІІ курсу спеціальності «Журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю» ЗВО «Університет Короля Данила» (1 місце), проєкт якої присвячений культурі читання під час війни;
- Надія Назарук - студентка 1 курсу магістратури Навчально-наукового інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка (2 місце), робота якої розкриває правила поведінки інтерв‘юерів під час повітряної тривоги;
- Ігор Стецюк та Анастасія Соловій - студенти 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» ЗВО «Університет Короля Данила» (3 місце), які досліджували роль соціальних інвестицій в умовах воєнного стану.

Кожен учасник одержав сертифікат, що засвідчує участь у конкурсі, і подарунки від організатора, а переможці, окрім того, і грошові призи.