ІІ Прикарпатський юридичний форум УКД
10 листопада 2023 02:11
ІІ Прикарпатський юридичний форум УКД

Університет Короля Данила організував 10 листопада ІІ Прикарпатський юридичний форум УКД.

З-поміж запланованих заходів - три дискусійні панелі, фотовиставка Офісу Омбудсмана, акредитований семінар підвищення кваліфікації адвокатів та студентський хакатон.

«Основним спектром євроінтеграції правової сфери є не зміни в законодавстві, а зміни способу мислення», - відзначив суддя Верховного Суду України, голова Етичної ради Лев Кишакевич.

«Правова діяльність сьогодні, спроєктована більшою мірою на захист прав і свобод людини, трансформувалася під впливом війни. Актуальними стали проблеми, пов’язані із втратою житла, безвісти зниклими громадянами, примусово вивезеними за межі України, військовополоненими», - резюмувала наприкінці форуму організаторка, проректорка з наукової роботи Людмила Андрусів.