05 грудня 2022 01:12

Сьогодні, 1 грудня, в Університеті Короля Данила відбулась I Всеукраїнська науково-практична конференція «ЕСТРАДНО-ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА».

Змішаний формат проведення дав змогу представникам різних закладів вищої освіти України взяти участь у двох пленарних засіданнях конференції.

Також у рамках заходу відбувся майстер-клас від Рімми Шаповалової — заслуженої артистки України, доцентки кафедри естрадного співу Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра, вокального коуча проєктів «Голос Країни», «Голос. Діти», «Голос Азербайджан» (м. Київ).

«В умовах війни окреслена тематика стає по-особливому актуальною, адже презентація й обговорення особливостей винятково українського є вкрай необхідною саме сьогодні. Переконаний, що переосмислення витоків української творчості дасть змогу генерувати нові мистецькі ідеї»,- зауважив начальник Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак.