Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ліванській Республіці Ігорем Осташем
24 грудня 2021 10:12

23 грудня в Університеті Короля Данила відбулась зустріч студентів та викладачів з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ліванській Республіці Ігорем Осташем.

Захід відбувся в рамках проєкту УКД Відкрита зустріч з успішними людьми.

Проєкт та його гості мотивують молодь та дають змогу сформувати нові вектори світогляду.

Прикметно, що гості цієї зустрічі мали змогу одними з перших бачити унікальне видання для української історії та історії країн Близького Сходу - Мазепинське Євангеліє.

«Дуже цінно, що Ігор Осташ з дружиною Мариною Гримич у своїй діяльності велику увагу приділяють розмежуванню українського та московитського, пропагуванню історично зумовленого симбіозу ліванської та української культур, дослідженню видатних українських постатей, які мали стосунок до Лівану», - коментує зустріч заступниця директорки Коледжу УКД Вікторія Фінів.