Зустріч із гостьовим професором УКД Амундом Миклебустом
17 вересня 2024 12:09
Зустріч із гостьовим професором УКД Амундом Миклебустом

Сьогодні, 17 вересня, відбулася зустріч студентства і викладачів із гостьовим професором Університету Короля Данила Амундом Миклебустом.

Професор Миклебуст звернув увагу на історичні передумови відносин між Україною та Норвегією, підкресливши генезу звʼязку між нашими народами через династичні шлюби часів Київської Русі та скандинавських вікінгів, також акцентував на спільності цінностей.

Чесність, довіра та надійність є, на думку науковця, фундаментом не лише для дипломатичного й економічного партнерства, а й глибокого культурного взаємообміну, що триває й сьогодні.

«Мова зустрічі - англійська - стала чудовою нагодою для учасників повправлятися в розумінні та інтерпретації академічних і професійних тем на міжнародному рівні, - відзначає проректор УКД із міжнародних звʼязків та стратегічного розвитку Максим Карпаш (Maksym Karpash) і додає: - Захід у такому форматі, безумовно, сприяє розширенню світогляду студентів задля подальшої професійної реалізації».