01 квітня 2024 11:04
Завідувачка кафедри права та публічного управління УКД Ірина Припхан - спікерка звітної річної наукової конференції Асоціації соціально-правових досліджень Великої Британії.

26-28 березня в Порстмунському університеті (Велика Британія) (University of Portsmouth, Great Britain) відбулася звітна річна наукова конференція Асоціації соціально-правових досліджень Великої Британії (Socio-Legal Studies Association (SLSA) Annual Conference 2024).

27 березня одним із 4-х спікерів на пленарному засіданні конференції виступила завідувачка кафедри права та публічного управління Університету Короля Данила Ірина Припхан, яка презентувала тему «Захист прав осіб з обмеженими можливостями» відповідно до загальної проблематики дослідження, над яким вона працює.

Ірина Ігорівна вивчає досвід Великої Британії в напрямку правового регулювання захисту прав осіб з обмеженими можливостями, заборону дискримінації й можливості впровадження успішних британських практик в українських реаліях в умовах воєнного стану. Конференція передбачала 20 панельних дискусій і тривала 3 дні, зібравши навколо обговорення найважливіших питань у сфері правового регулювання понад 500 юристів із Великої Британії та країн Європи, які мали можливість поділитися власними науковими здобутками.

Як зазначає Ірина Припхан, участь представників української правничої спільноти в таких масштабних заходах є не тільки формою представлення своїх наукових доробків, а й способом максимального залучення європейської громадськості до вирішення гострих політико-правових питань, що виникають під час повномасштабного військового вторгнення на території нашої держави.