Викладач УКД отримав грант Європейського Союзу на наукові дослідження в Університеті Валенсії (Іспанія)
01 лютого 2023 09:02

Доцент кафедри інформаційних технологій Університету Короля Данила, кандидат фізико-математичних наук Андрій Бойчук отримав грант Європейського Союзу на наукові дослідження в Університеті Валенсії (Іспанія) за результатами конкурсного відбору.

У рамках гранту передбачено проведення досліджень з альтернатиної енергетики та функціональних наноматеріалів. Робота над проєктом триватиме 3 місяці з правом продовження до 9 місяців.

Актуальність теми зумовлена наявними сьогодні проблемами енергозбереження та екологічної безпеки. Досліджувані функціональні матеріали будуть використані в сонячних панелях, термоелектричних перетворювачах та сенсорах шкідливих речовин.

Радіємо з наукових здобутків наших викладачів!