Викладач УКД Микола Депутат - сертифікований психотерапевт
25 квітня 2024 11:04
Викладач УКД Микола Депутат - сертифікований психотерапевт

Нещодавно доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Микола Депутат отримав міжнародний сертифікат психотерапевта Вісбаденської академії психотерапії (WAPP) (Вісбаден, Німеччина) загальною кількістю 810 годин, опанувавши метод позитивної та транскультуральної психотерапії, та сертифікат Трускавецької школи психотерапії за напрямом «Гештальт» (322 год, Україна).

Шляхом підвищення усвідомленості гештальт-терапія допомагає вирішити безліч внутрішніх конфліктів та зовнішніх суперечностей з іншими людьми. Позитивна психотерапія — це новітній гуманістичний напрямок сучасної психотерапії, офіційно визнаний ЄАП.

У сфері гостинності дуже важливою є здатність долати життєві випробування, зберігаючи при цьому психічне здоров’я та особистісну цілісність.

Саме такий вид професійного навчання - це вагомий досвід у часі війни, коли суспільство переживає випробування та провадить боротьбу за щасливе і здорове майбутнє.